Foto Galeri

Emniyet Efes Shell Petrol Kozan yolu

Madeni Yağlar

Dünyanın ve Türkiye’nin 1 numaralı madeni yağ tedarikçisi Shell 100’ü aşkın ülkede tüketicilere son teknoloji ve yüksek performanslı ürünler sunmaktadır.


PurePlus Teknolojisi ile doğalgazdan üretilen Shell Helix motor yağları ürün ailesini keşfedin.PurePlus Teknolojisi ile doğalgazdan üretilen Shell Advance motosiklet yağları ürün ailesini keşfedin.PurePlus Teknolojisi ile doğalgazdan üretilen Shell Rimula ağır hizmet dizel motor yağları ürün ailesini keşfedin.


Hakkımızda

Biz Köklü ve Güçlü Bir Firmayız
Emniyetefes

1999 yılında şahıs adına işletme olarak kurulan Emniyet Efes Petrol, akaryakıt ve (motorin, benzin, shell fuel save, shell wpower diesel) toptan perakende ticaretini yapmakta olup; ayrıca bu ürünlerin eğitimli ve deneyimli satış kadrosuyla doğrudan pazarlanması hizmetini vermektedir. Çevreye duyarlı olan Emniyet Efes Petrol, güvenlik önlemleri alınmış ürünlerin kontrollerini büyük bir hassasiyetle yapmaktadır.Faaliyetlerini etik şirket prensipleriyle gerçekleştirirken, bugün sağlayacağı başarının şirket geleceğinin teminatı olduğuna inanmakta


Akaryakıt

ve sektördeki gücünü arttırmak için yeniliklerin yakından takipçisi olup; öz kaynaklarını sürekli olarak yenilemektedir. Emniyet Efes Petrol’ün bu yaklaşımı, geleceğe dönük verdiği kaliteli hizmet ve yapmış olduğu titiz üretim faaliyetleriyle müşterilerinin memnuniyetini kazanmasına olanak sağlamıştır. Böylelikle çağının gerisinde kalmayarak, sektöründe büyük bir marka olup, günümüze kadar varlığını sürdürmüştür.Emniyet Efes Petrol, bugüne kadar elde ettiği başarılardan cesaret alarak;


Ürünleri

sağlam altyapısı, ileri görüşlülüğü ve özveri ile çalışan profesyonel kadrosu ile varlığını geleceğe taşımayı planlamaktadır. Ayrıca faaliyet gösterdiği bu sektörde büyümeyi ve gelecekte de her alanda yatırımını güçlendirmeyi hedeflemektedir. Farklı iş kollarındaki bu hizmetleriyle gelecek yıllarda da ülke ekonomisine yüksek değerler kazandırmaya devam edecektir. Emniyet Efes petrol ayrıca, merkezi bp, şubesi shell olup adana’da bulunmaktadır. Diğer şubesi Aydın’ da shell bayi olarak faaliyette bulunan ve aynı zamanda büyümekte devam eden bir akaryakıt firmasıdır.


İletişim

Kozan yolu Mehmet Akif Ersoy Mah. No:824 Yüreğir / ADANA
Telefon Numarası: 0(322) 328 97 92

Faks Numarası: 0(322) 329 99 34
Yukarı Git